Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přihlášení do Win 10

Ahoj,
měl jsem problémy s výpadky ze serveru při online hraní Fify 17. Hrál jsem si tedy trochu s nastavením připojení a změnil tam pár věcí. Poté jsem PC restartoval a najednou se mi neobjevila po restartu PC přihlašovací tabulka k Windows účtu (zřejmě protože nejsem online). Zkoušel jsem se dostat do troubleshooting režimu pomocí SHIFT + restart, ale nejde se mi tam dostat, nevím proč. Přeinstalovávat windowsy se mi moc nechce a ani u sebe momentálně nemám bootovací flashku. Napadá někoho jak to vyřešit prosím? Děkuji.

Hrál jsem si tedy trochu s nastavením připojení

jake nastaveni kde presne?

neobjevila po restartu PC přihlašovací tabulka

a co sa objavilo? Kolko casu si cakal? ctrl alt del robi co?

Niekedy funguje F8 alebo shiftF8, alebo klavesa pre recovery moze poskytnut nejake moznosti opravy.

Shift F8 treba skusat hned po POST, mas na to asi pol sekundy v spravnom okamziku. To same plati pre recovery klavesu, nikto nevie co mas za PC/notebook
Co vidis na obrazovke? Skusil si to uz nechat napr. pol hodinu?
Problem neni v skryt sluzby, to je len skryt v tom zobrazeni, problem je to ze si tam dal "zakazat vse", cim si asi odstrelil nejaky antivir alebo podobne zakerne nezmysly. To bol navod jak svina, to je od microsoft? :D

Co mate přesně na té úvodní obrazovce a jaké úcty ?
Mimo přihlášení, je v 'PRAVO DOLE' v rohu [SIT] - [AAC] + '[POWER]'

Na to tlačítko [POWER] klikněte, zobrazí "POD MENU" s možnosti [Vypnout] + [SPANEK] + [RESTART], najeďte myší na ten [RESTART] + přidržte klávesu [LShift] kliknete na neho levym tlačítkem myši, ukáže se vám nabídka 'Nouzového režimu a opravy', ze kterého opravte vase předchozí nastaveni.