BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
pri telefonoch neexistuje nic ako ci sa vyplati. telefon sa nevyplati nikdy. je to spotrebna vec urcena na telefonovanie a internet.
Děkuji za tuto hlubokou myšlenku. "Vyplatí se" je u takovéhle věci myšleno jako jestli je ta cena, v porovnání s podobně výkonnými telefony, dobrá.
Má pravdu,ptáš se stejně,jako jestli se vyplatí posnídat rohlík,nebo housku.
Tezko nekdo bude vedet, kdyz prodej nebyl zahajen, ale jsem presvedcen, ze v podobne cene udelas Huawei, kterej je ted docela nejlepsi.
Dívám se, že ta Nokia má ještě hardwarový tlačítko. Osobně nemám rád, když ty tlačítka z telefonu zmizí a jsou nahrazeny softwarově na spodku displeje, kde je třeba je vyvolávat. Nevadí mi ani, když je tlačítko jen senzorový, ale ať je fyzicky pod displejem, ne na displeji. Což mi vyžazuje spoustu telefonu z výběru.
"100 ľudí, 100 chutí..." :)
O tom žádná.
Já mám to tlačítko právě rád z toho důvodu, že je vždy na svým místě a pak ještě kvůli tomu, že tím lze přijmout hovor, nemusím šmrdlat po displeji.
No ale na displeji,když zašmrdláš vpravo,nebo vlevo máš volbu. Tady stlačíš,nebo ... jak odmítneš hovor ?
Zamykacím tlačítkem.
Šmrdlat po displeji lze též, ale ty tlačítka jsou hardwarová alternativa.