Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozsvícená myš při vypnutém PC.

Vyměnil jsem základní desku a optická myška mi i po vypnutí Pc svítí.Na starém MB to nedělala.Dá se to někde v nastavení vypnout??V noci mi to vadí spím u kompu a jsem línej vytahovat ho z elektriky.

..................................,,:=~:~===::,,................................
..............................,:~=+~==+~:========:,.............................
..........................,,~=+?++====~~~:~~~~:~~====:..........................
.......................,,?+?==++====+~==~:~,::::~~=~:~~:,.......................
......................:???+=====+======~~,~:~:~:::~~~~::~~:.....................
.....................:=??===+==~~~===~=~~,~~~,:::::::::~:~~~,...................
...................,++++++=?~=====~==~~~~=~~:::~::::::::~~~~,,..................
..................:??=????===+====~==~=~~=~~~::::::::::::~~~~~,.................
.................,II?I?++++++++===~~==+=,~~:~:~::::::::,::~:~:~,................
.................:?+??++?++=+?==~~~=======~~:~:::::::,,,,::::~::................
................,??I???????+===:======~===~~::::::::,,,,,,:~~~~~,...............
................,+I?+?????+=+~===~====~===~~~~::,::,:,,,,:::::~~,...............
................,~???????+++======+=~~~::~~~:~:::::,:,,,,::::::~,...............
.................:+?+I?+=++?++++======~~:~~~~:::::::,:,,,,,,,:::,...............
.................,???I??I++?+,++=+?+++~~,~~:~~:~~::,,,,,,,,,,:::................
.................,=????7I?++~.=++++++=~:,~~~~~::,,,,,.,,,,:,,:::................
..................:=???I7=:,::::~=++~~~~:::::,,,..,.,,,,,,,,:,:,................
..................::II:,......,,,::~~~=+::...............,,:,::,................
..................,+?:.,,,,...,,,,~=++++,,,,,,.............,,::.................
..................:?~.....,.....,,:+==~:,,,.,,..............:,,.................
..................,?+.............,?==~~:,,,,..........,....,,:.................
..................,++,.............~~+...?,,,............,..,,..................
..................:?+,............:==......,,...............,:,.................
..................:?+,..........~~=++......,,,.,............:~,.................
.................,~?+?+~....,==??+?+?......=,,,,,,,........:::,.................
.................:??III???==?===I+++........,,,,,,,,:,,,,,,,:::.................
................,=++II=+??7~~::??=++........,,,:,..,,,,,,,,,::~:................
................,++?I+=++??~~=+?~~+~.........,,,,,,,,,,,,,,,,:~:................
.................,++?=??~I?~=++?++++,.......,,,:,.,,,,,,:,,,,:~:................
..................,,:~,::~==:+=++=====:,:..,,.,,,,,,,,,,,,,,,:,.................
......................,,:~==++~=+~~~~~~:,,,,,,,:,,,,,,,,,,:,....................
.........................,:++?+~~~~:~,:~,~,,::~,,,,,,,,.........................
..........................,~+++::~,,~,~,::,,.,:,:,,::...........................
...........................,=+~,,,,:,,~:,,:,,:::::,:,...................77......