Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pri urcitych hrach mam pruh ve spodni casti obrazu

zdravim nemohl by mi nekdo prozdradit popr. vysvetlit muj problem s pruhem,ktery sem tam projede ve spodni casti monitoru,pri hrani her? nevim zda je mozne to nejak nahrat,ale kdyz streamuju hry pres OBS a to ,ze streamuji kazdy den,.tak lide ze streamu ten pruh nevidi..dekuji za veskere info a zaslu cokoliv za informace co bude potreba k vyreseni meho nastavajiciho problemu. monitor je BENQ RL 2455 s HDMI kabelem a grafiku mam GTX 970,nevim zda-li kupovat novej kabel treba od monitoru nebo grafiky a vyhazovat za to penize,kdyz si tim nejsem jist.. je mozne to nejak vyzkouset pres nejaky program? jestli muze byt v haji monitor pri nejakem testu? popr grafika?
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

zda se ze to jde pokazde pod stredem monitoru resp ve spodni casti a zavlni se to, sjede dolu na konec spodni hrany monitori ,dokud pruh nezmizi .semtam je jich i vice.ze jakmile dojede ten pruh dolu a zmizi,hned to udela dalsi..je doslova pruhlednej,zadnej tmavej ani bilej ,ale je to proste obraz hry,kterej se zavlni a zmizi v pruhu.opravdu se mi to strasne blbe popisuje

mno parkrat mi i blbnul,ze mi zhasnul a zmenila se dioda ze zelene na oranzovou a svitilo mi tam no signal a jeste nejakou hlasku sem tam.. nemohlo by to byt jenom tim HDMI? nechci to zbytecne kupovat,pac finance extra nejsou..casto pouzivat presouvani monitoru blize ,kdyz koukam na filmy ,takze ho posouvam a kabel je opreny o ten stul,takze nevim,zda to nemohlo timto pohybem nevydrbat konektor v monitoru popr znicit koncovku u kabelu?

ale je divne,ze to treba nedela tyden vubec a pak to dela cely den.i kdyz zmenim kvalitu kolikrat hry z ultra na low medium kvuli fps ,pac nektere hry stoji za prd s optimalizaci,tak to hned take zacne delat.nekdy je to random a nekdy je to stale .. ale u hry csgo,nebo dota,witcher 3,hots rainbow six siege,to neudela nikdy :D to je fakt zvlastni,proc to dela jen u nekterych her s lepsi grafikou

Lebo menis aj rozlisenie alebo vertikalnu frekvenciu?

Moze to robit aj grafika alebo monitor, monitor je najpravdepodobnejsi. Kabel by tak enieco nemal sposobovat ptz to neni mozne technicky, ale vylucit s neda nic. Nepisal som ze mas nieco kupovat, pisal som ze to treba otestovat s inym monitorom. Alebo potom zajst do vestiarne.