Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rychlost internetu

Dobrý den,
pokusím se nastínit můj problém.Mám internet,který by měl mít stahování okolo 20mbs.Jenže má okolo 9mbs,volal jsem tedy ke svému poskytovateli a po prověřování dospěl k názoru,že mi rychlost berou spywary.Stáhl jsem si tedy SUPERAntiSpyware a našlo a následně vymazalo spoustu položek,internet měl najednou rychlost přes 22mbs,takže vše v pořádku.Dnes zkouším změřit rychlost opět a znovu okolo 9mbs,znovu spouštím antispyware stahuju i další programy na tuhle problematiku sice to ještě něco málo našlo ale tentokrát to nepomohlo.Může mi někdo poradit co dělat?

Pockaj si 3hodiny, ked sa to zlepsi tak ta provider ojebuje a ma agregaciu a susedia vsetci zrovna cumia do internetu.
Alebo ak mas DSL, tak to moze byt linkou, skus vypnut a zapnut modem.
Alebo ak mas WiFi tak to moze byt tym, skus kabel.
Ak mas nejaky antivir, tak to moze byt tym, vsetky odinstaluj a restart.
A meraj to na nejakom slusnom webe (daj si do google slova speed test)

A ked nic netahas ani neposielas, tak si v centre sieti naklikni vedla pripojenia podrobnosti, a tam su prenesene bajty a kukas jak rychlo sa menia.

Jaj a ked mas lemravy PC tak ako prve odinstaluj vsetky antiviry a restart a skontroluj aj vytazenie CPU (ma byt 0%) v ctrl alt del spravci, a aj tie data znova ze kolko to prenasa za sekundu.
P.S. Samozrejme mozes to aj preinstalit ked chces, ale nie je to hned nutne. MBAM a adwcleaner a eset online scanner si uz skusal v nudzovom rezime windows?

a po prověřování dospěl k názoru,že mi rychlost berou spywary

poněkud nepřesné.
i kdybys používal prasečí chrome, co by tak asi celou dobu stahoval? malware bývá asi tak 10-100x efektivněji napsaný než obvyklé shity z mrchosoftu.
je dobré, když antispywarový (a jiný "čistící" program) generuje log. ten si pozorně projdi.

k měřičům rychlosti: pokud nepoužíváš wifi a nenastavěl sis zdi do cesty, můžeš se nějakými údaji ohánět.