Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Formátování disku

Dobrý den,
mám problém s formátováním disku. Nevím jak je to možné, ale mám úplně zablokovaný přístup do nabídky start, nemohu se dostat do Biosu a ani nemůžu naformátovat disk. Ve zkratce nemohu nijak přeinstalovat windows 10. Nevíte co bych měl udělat aby to šlo ?

Postup - vlož legální instalační médium,po spuštění instalačního procesu v menu vybereš umístění a i volbu zda-li formátovat. Pokud není v BIOSu potřebné nastavení,zvol ručně,nejčastěji přes F12. Provedeš zformátování zvoleného disku a instalaci ukončíš.

Po zapnuti mackaj klavesu pre obnovu na vyrobny stav. Klavesa zavisi od vyrobcu tajneho notebooku/PC.
Ak to neni znackovy PC s recovery moznostou, tak si nabootuj z instalacky, ktora je boot menu F klavesa ti pise BIOS pri starte dole na obrazovku.