Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem proč nemůžu kliknout na odkazy?

zdravím,

tohle bude asi těžký vysvětlit, ale na některých stránkách nemůžu kliknout na ikonky, které odkazují na jiné stránky, když na ně najedu, měli by se normálně označit a po kliknutí mne přesměrovat jinam, jenže se vůbec neoznačí, jakoby tam vůbec nebyli.
Zatím se mi to stalo na Facebooku když jsem chtěl zavřít fotku, křížek v pravém horním rohu vůbec nefungoval, taky na stránce DeviantArt (tyhle ikonky > ff4b47 nedělají vůbec nic když na ně najedu myší...), dále pak upozornění na úvodní stránce Chromu a další...

používám Windows 10

Mate v počítači asi nejakú škodnú. Vykonajte kontrolu v tomto rozsahu:

1. Najskôr sa presvedčte o tom, či zdroj problémov nie je nainštalovaný v počítači (Ovládací panel - Programy). Ak je v zozname zapísaný nejaký podozrivý (neznámy) program, odinštalujte ho.

2. Skontrolujte nainštalované rozšírenia v internetovom prehliadači - podozrivé (neznáme) rozšírenia odstráňte.

3. V núdzovom režime systému vyčistite počítač použitím softvéru MBAM free verzia: www.malwarebytes.org. Všetko čo nájde odstráňte. (Pre používateľov Windows XP sú staršie verzie programu v tomto archíve http://www.instaluj.cz/malwarebytes-anti-malware/s tarsi-verze.