Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezdrátová myš do 400kč

Zdravím.
Prosím o radu jakou bezdrátovou myš do 400kč? Měla by mít zajištěný dosah aspoň 5m a taky funkční na povrchu peřina či prostěradlo :-) Používám ji k ovládání pc z postele :-) dostal jsem od známého nějakou myš rapoo, ale tu sem hned vyhodil, protože měla asi dosah jen 20 cm, i když výrobce psal 10 metrů. Proto se ptám tady ajťáků :) jestli neznají nějakou spolehlivou ideálně malou myš.

Předem děkuji za odpovědi..
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Z postele? A plnohodnotné ovládání počítače platformy IBM PC? Pokud nejde ovšem o nějakou multimediální nadstavbu typu Kodi. Řešení [1], ovšem dražší. Pro hraní v peřinách moc klasická optická myš není, ale klasika v polohovacích periferiích [2] je opět mnohem dražší. Pak jediné vychází [3] jako klasická optická bezdrátová myš, který ovšem má svá omezení - jednobarevné prostěradlo to ještě "vezme", složitější podklad může být problém. Ovšem jiný zdroj světla je opět dražší.

Z postele?

To snad není problém, třeba je Pan pravý ležák a ti nestojí; sepíše otázka, jak bude řešit situaci když bude potřebovat klávesnici, jestli se pro ní bude naklánět, nebo snad nedej bože ze by musel opustit
bidlo. Dají se použít malé ruční miniklávesnice s touchpadem (Mini Wireless, napájené dobíjecí baterii portem micro USB), což by mohlo byt v jeho situaci možná lepší řešení.
(obdobné produkty jsem již zkoušel (3-4), hlavně s RASP Pi3, přes vzhledové nepoužitelné tak jak jeho ergonomie, je někdy pravda opakem a je to zcela použitelné, kde je zcela použitelný přes potřeby i jednoho dne na takové to zvyknuti 'aby padl do ruky', ale to ma snad každá nova periferie)
[img=http://www.eyo.com.au/img/fetched/56/WGEE-in-hand.jpg]http://www.eyo.com.au/img/fetched/56/WGEE-in-hand. jpg[/img]

Ujišťuji vás, ze jde jen o shodu jmen, tedy přezdívek (kdybych psal takové hlouposti bych použil asi aji jinou přezdívku).
(moji jsem zadal a začal používat az jsem zakládal účet, protože jsem ho zrovna jedl, první jsem zadal své jméno ale vyskočila mi hláška 'přezdívku používá jiny uživatel', nikdy jsem zde předtím nebyl, ono ani nejak celkove na diskusní forma jsem předtím nějak nechodil ani nějak nechodím)

PS : Navíc ten jinej 'Rohlik' pise ze ma Samsung, ja bych si Samsung nekoupil nikdy, za prvé na něho nemam peníze a za druhé je to poslední telefon jaký bych si koupil.
(momentálně, nebo ještě k tomu uz nějakou dobu nemam žádný mobilní telefon, používám pevnou, skype nebo CB už mi tresti hlava z toho android 'pískaní' v autobusech při přijímaní SMS, kde decka už mají a obsluhuji poslední jablka nebo nějaké čínské Aplesung , ale boty si to zavázat a pozdravit neumí )

Ta Microsoft : "Microsoft All-in-One" nemusí byt spatná, ale spíše k tabletu (určena k užívání ve stabilní poloze = třeba stul), kde ty MINI jdou většinou chytnou do dvou ruk a uživatel pise jak při tukani do telefonu, nebo ovladači, ano každý uživatel to může mit jinak.

Tolik spekulací a complot kvůli hloupé bezvýznamné přizdívce ? Kdybych si dal Zbyněk také by jste měl na mě připomínky a řešil by jste mě ? (když jsem zadal Pavel, tak jsem dostal hlásku ze přezdívka existuje, tak jsem napsal první věc co me napadla) Řeším vás a podezřívám vás že jste sousedovic KOZA ?
(vic se k tomu vyjadřovat nebudu, je to opravdu hloupé a ničím přínosné, tedy z vaší strany)