Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje webcamera

Dobrý den,
Prosil bych o pomoc.
Ze dne na den mě přestala fungovat webcamera na omegle ani na skype mi nefunguje. Viz. screen: ff76hr
Prosil bych strašně moc o rady co s tím. Webcamera je Acer Crystal Eye webcam viz. screen: ff776k .
Notebook Acer Aspire 5735Z, Procesor Intel Pentium Dual-Core F3200 2,0 Ghz, RAM 2 GB, 1244 MB Mobile Intel Graphic Media Accelerator 4500M.
Děkuji za pomoc s Webcamerou.
Daniel Joskaz

No řešení není až tak složíté. Pokud je chyba v kamerce, stačí ji otestovat na jiném zařízení. Jestli tam taky nebude fungovat, pak pořídit jinou. A pokud na jiném funguje, jenom u tebe nee, pak dej obnovu systému ze zálohy, kterou sis udělal zajisté ještě v době, než kamerka začala haprovat. A máš vymalováno. 8-)