Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné vypínání ntb.

Zdravím, mám problém s mým cca 3 roky starým Asus notebookem. Včera se mi z ničehonic vypl a od té doby ho zapnu jen když mám štéstí, a pokaždé, když se mi teda povede ho zapnout a pohnu s nim, tak se vypne. Před rokem jsem mu musela vyměnit nabíječku, protože se přestal nabíjet a teď mám odbnobný problém ale nikdy se mi nestalo co se mi děje teď. Děkuji předem za každou radu.

když se mi teda povede ho zapnout a pohnu s nim, tak se vypne

Často se stává, že se poškodí kabel nabíječky.
V určité poloze kabelu ho zapneš a při pohybu se vypíná.

Prohlídni kabel od nabíječky do Nt a v místě kde není rovný, nebo jakkoli deformovaný může být poškozený tj. někdy tam spojení je a při pohybu se přeruší.

Oprava: elektrikář, šikovný kutil :-) nebo nová nabíječka.