Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 10 000 Kč

Dobrý den,
Potřebuji poradit s výběrem notebooku do 10 000 Kč. Pro běžnou uživatelku ( Internet,filmy,fotky atd. )
Aby to nebyl úplný lenoch. Děkuji za vaše odpovědi Kameník Jakub

Můj tip ???

https://www.alza.cz/asus-x541sa?dq=4906641&kampan= adpla_vyrobci_PC-Notebooky-Tablety_notebooky_extra -high_c_1003732_1o3_NA564e4&gclid=CjwKEAjw387JBRDP tJePvOej8kASJADkV9TLJ6kzcpvmJkHOnTrTvvgrLBwV6bEY4l ac8-U_hv8bShoCxs3w_wcB

Potřebuji poradit s výběrem notebooku do 10 000 Kč. Pro běžnou uživatelku ( Internet,filmy,fotky atd. )
Aby to nebyl úplný lenoch.

Oxymóron

deset tisic a nebyl lenoch.

Jakejkoli notas s Intel Pentium Quad Core N3710 Braswell bude pomalej a do desitky zadnej lepsi procesor neudelas.

A já repasovaný používám, naopak pokud je to firemní řada pracovních notebooků, je to daleko lepší než nový plasťák s Atomem. S každou novou generací to všichni výrobci prasí a šidí více a více.