Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem neaktualna WEB stranka

Dobre rano,

Vsimol som si, ze sa mi na stranke pokec.azet.sk zobrazuju stare, neaktualne informacie/spravy. Robi mi to na kazdom prehliadaci, ked sa ale na danu stranku pozriem z ineho zariadenia vsetko je v poriadka, cize chyba bude v mojom PC.

Prikladam screenshot: www.imagehosting.cz

Problem, bude asi v tom co som dal do cerveneho ramceka, neviem ako sa tam to dostalo a ako sa toho zbavit.

Za pomoc vopred dakujem.

hento v ramceku je certifikat, ma tam byt a je to spravne. nastuduj si co sa posledne zmenilo vo fungovani internetu ohladom bezpecnosti za posledne dva-tri roky. pretoze toto sa pretriasalo docela dlho a intenzivne, takze si na to musel statocne kaslat, ked nic o tom nevies....

datum v pc mas nastaveny spravne?
pretoze je hodne divne, ze toto robi kazdy z prehliadacov, nema to logiku.