Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem upgrade

D.deň
Mám počitač Lenovo IdeaCentre 200-01IBW a chcel by som sa opytať aky upgrede z hardverovaj stránky by ste mi poradili. Vymenil som uz hdd za ssd a pridal som aj 2 ram pamäť. Stale je vo vnutri vela prázdnich konektorou ktore neviem na čo by sa dali využiť. Pripadne co by ste mi poradili dokupiť aby som zvýšil výkon.z vonkajšich konektorou mam zapojene iba 2 usb a hdmi. Všetky ostatne konektori volne.
Ďakujem za radu

ten pc je male kancelarske hovienko, orientovane na to, aby to dobre vyzeralo a nie na vykon.
vyhodit, a kupit nieco normalne, ak chces bezproblemovy upgrade do buducna - tj. obycajnu skladacku, nie znackove blbosti.

Do tohoto co mas, aj keby si nacpal vykonnejsi cpu (bohvie ci ten i3-5005U je vobec nejak rozumne vymenitelny), tak ti nemusi stacit zdroj, kedze je to napajane len 65W ntb adapterom.

na volne konektory zabudni, ze nejake mas, alebo kolko ich je, nieje vonkoncom to najdolezitejsie.

si v prvom rade ujasni co tam uz mas.
a podruhe si nastuduj na co je kazdy konektor a ake tam vobec mas.

ohladom podpory kadejakych diskov, pamati a pod. je to u podobnych znackovych pc vzdy loteria, necakaj bezproblemovu podporu hocicoho. lebo znackove pc.
vyzisti si u lenova aka je podpora.

do msata slotu das ssd disk s tymto rozhranim.
m.2 je ine rozhranie pre pripajanie ssd diskov.