Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows 10 edge

Zdravím,
chtěl bych se zeptat na problém ohledně prohlížeče Edge ve windos 10 - nepoužívám ho, ale všiml jsem si, že když ho zapnu tak A) na počítači zčerná obrazovka a konec a za B) na notebooku mi zčerná a po 10 vteřinách naskočí a zase zčerná.
Kde by mohl být zádrhel když to dělá na rozdílných pc a na rozdílných windowsech ( na pc mám 64 bit Pro a tady na notebooku mám 32 bitový Home )

U prohlížeče [EDGE] na obdobné případy jako i váš (crsah, error, ram location, blokovani atd) ho lečím hodně rychle následujícím postupem (re-install/obnovením).

1) Najdete složku, kde je [EDGE] nainstalovaný, což je :

C:\Users\vase_jméno nebo jméno uživatele \AppData\Local\Packages

(Upozorněni : AppDATA jsou systémem schované, aby jste složku videl, musíte mit aktivované 'zobrazit skryté soubory')

2) Vymažte složku 'Microsoft.MicrosoftEdge_8weky.....'
[img=/file/view/29020-edge-del-rohlik-jpg]http://pc.poradna.net/file/view/29020-edge-del-roh lik-jpg[/img]
3) Restartujte PC.

- Na další krok budeme potřebovat PowerShell, který musí byt spuštěn jako správce (jelikož použijeme aplikaci s instalačními pravy).
Powershel spustíte 'pravím klikem myši' na 'START' -> Windows Powershell (ADMIN)

4) Po spuštěni PS console vložte následující řádek codu kde požádáme i instalaci APP "Package" vašeho prohlížeče [EDGE]

Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml" -Verbose}

[img=/file/view/29021-shell-install-edge-rohlik-jpg]http://pc.poradna.net/file/view/29021-shell-instal l-edge-rohlik-jpg[/img]
5) Poslední restart PC.
Tento postup jsem nebo používám systematicky u problému s EDGE, co se tyka udaju které mel EDGE uložené a uživatel by si je přál zachovat, EDGE poskytuje službu (cloud) k uloženi jak třeba favorite, tak i nastaveni ( to nastaveni, které tak rado nějakou neplechu děla :-)) .