Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prach v myši a klávesnici

Ahoj;
před třemi měsíci jsem odjel do zahraničí a po příjezdu jsem si uvědomil, že se mi na klávesnici a mys celou dobu prášilo "o sto šest". :D
Obojí je značky Razer, takže mě štve, že se do myši dostal prach, když na CSGO potřebuji lovit každý pixel na přesnost.
Myslíte, že to nebude vadit nebo máte nějaké tipy, jak myš a klávesnici vyčistit? Děkuji.

ak sa do toho vyznáš mohol by si skusiť klavesnicu a myš rozobrať a vyčistiť ale ak sa v tom nevyznáš a nechceš nič pokaziť nepúštaj sa do toho. Určite by som skusil vyčistiť čo sa da bez rozoberania prípadne klávesnicu skúsiť "vysať"