Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stahování videí - poraďte program

Ahoj všem, jaký znáte nejlepší program na stahování videí z youtube a jiných webů? Už sem zkoušel několik různých doplňků do firefoxu, videa sice stáhnou, ale všude se objevuje jeden problém. A totiž, že stahují jen v rozlišeních 360, 720 a 1440. Když je video nahrané v rozlišení 480, tak stáhnou jen 360. Když je v 1080, tak stáhnou jen 720.
Donedávna jsem používal program Video downloader ultimate, to je samostatný program ne doplněk prohlížeče, ten stahoval dobře všechna rozlišení, teď sem ho přeinstaloval, a pořád chce aktivační kód, bez kterého nefunguje. Přitom by to měla být trial verze, která mi až do přeinstalování fungovala a žádný kód nechtěla. Nevíte jak nainstalovat tu trial verzi?

loading...

Uz nejakou dobu pouzivam na stahovani z nejruznejsich ulozist program JDownloader 2.

Proc to pisu, chtel jsem si neco stahnout z Youtube a zkousel ruzne doplnky pro Firefox a dalsi free stahovace a nebyl jsem ani trochu spokojen. Pak jsem nahodou nekde na diskuzi na zive zahledl komentar, ze proc vsichni stahujete pres pochybna udelatka, kdyz existuje JDownloader.

Tak jsem okamzite zkusil stahovat pres nej a ono to paradne jde a stahuje v nejvyssim rozliseni, ktere to video ma. Opravdu skvely program i na stahovani z Youtube.

Jinak tam ten clovek psal, ze se ma z Youtube stahovat jen po jednom souboru, protoze jinak tu IP adresu Google docasne blokne.