Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Brana firewall

Ahoj mam takovy problem ze kdyz chci spustit branu firewall ve windowsu napise i to tuhle vetu ''z duvodu neznameho problemu nemuze system windows
zobrazit nastaveni brany firewall systemu windows'' tak se chci zeptat jestli se s tim nekdo nesetkal uz a jak jde problem vyresit :-) diky

AHOJ, tvoj problem je inde...... prve co je ked mate nejaku hlasku z windowsu, skopirovat si nazov chyby a hlasenie a hodit to do googla...... to iste staci spravit s tvojou hlaskou..... potom si precitaj navod na nejakej stranke a mas......

Konkretne riesenie k tvojmu problemu bude asi taketo.... : daj si tu hlasku do googla, najde ti stranky zaoberajuce sa touto chybou, ..... zrejme si budes musiet stiahnut iba nejaky *.reg subor ktory ti zapise nove info do registrov a restartnes a pojde ti to.... celkovo asi 5min. zalezitost....... nic nemusis preinstalovavat..... zatial LACO:-)