Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po zapojení WIFI zesilovače nejde internet

Hezký večer,

soused si nedávno koupil WIFI zesilovač, protože chytal slabý signál v baráku, ale od té doby, co si ho zapojil, tak máme v baráku nestabilní WIFI. Na wifi pořád skáče signál (jak kdyby se hádali zdroje jestli máme čerpat signál z původního zdroje nebo od toho zesilovače) a když čerpáme z toho zesilovače, tak nám internet nejde. Nevíte, co s tím? Děkuji

jaké máte se sousedem připojení? přijímáte wifi od providera, tuto soused zesiluje(?) a za tím máte vlastní routery pro pokrytí domácnosti?
nebo je k baráku drátové připojení, za tím má každý svůj router (neznalostí nastavený na sousedním = rušícím kanálu) a to ještě soused kvůli lepšímu pokrytí zesiluje?
nebo chytíte wifi od sebe navzájem (čili stejný kanál) a po zesílení u souseda tě to ruší přes zeď?
máš screen z inssideru?