Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Web na wordpressu - neexistující odkaz v hlavičce

Ahoj, kamarád má nový web postavený na wordpressu a při každém načtení se to snaží načíst i odkaz /wp-content/1 což zobrazí 404 a zdržuje to web, ale vůbec netuším jak se to tam dostalo a jak to odstranit.

V hlavičce je toto:

<head><link rel='stylesheet' id='css-js-files-1-css'  href='www.url_webu.cz/wp-content/1' type='text/css' media='all' />

Nevíte co s tím? Díky

link rel='stylesheet' id='css-js-files-1-css' href='wp-content1'

Ta cesta a složka existují? Odkaz vede do složky, která by měla obsahovat nějaký soubor se stylopisem. Evidentně je ten odkaz špatně, protože nevede na žádný soubor. Navíc v té složce /1 nemůže být žádný stylopis (pokud tedy ten kamarád nepřekopával Wordpress).

Těžko ti tady někdo něco rozumného poradí, když používáš nějakou placenou šablonu. Zkusil bych povypínat všechny pluginy, jestli není chyba vlivem některého z nich. Jinak nezbude, než hledat...

To nie je skutočná zložka, adresár. Pri pohľade na linku je jasné, že je tam zapnutý urlrewrite.
1-ka znamená niečo ako prvý článok, skrátka prvý záznam nejakého typu. Ale celé je to najskôr nejaká chyba, alebo zlá interpretácia šablónou.