Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nastavit TV u notebooku pomoci anténý

Ahoj, již jsem zakládal jedno téma. Zkoušel jsem to sám ale pořád mi to bohužel nejde.

Abych to vysvětlil, mám notebook ASUS200H a Windwos 10 (64bit)´, k tomu mám anténu EVOLVEO MARS HD DVBT USB TUNER.

Ovladače jsem stáhl přímo z webu evolvea na windows 10.

ted je otazkou jak poznám že jsou ovladače nastavené? nebo spíše nainstalované?

Stáhl jsem s radou odtud program ChrisTV PVR.

Je tu někdo kdo mi muže poradit jak nastavit tu televizu? (bez internetu který nebudu mít k dispozici na daném místě)

Díky moc .

Kámen úrazu tady u těch USB udělátek je naprosto mizerná citlivost,pokud nemáš na dohled TV vysílač. Zcela určitě připoj externí anténu a spusť vyhledávání kanálů. Pokud to nebude mít nějaký ovladač,vyšle to chybovou hlášku. Slušný program je i zdarma ProgDVB.

Ahoj, díky za odpověď.

Chybová hláška se nedostavila , což je asi dobré plus externí anténu k tomu mám ale i tak jsem bez chytnutí ani jednoho programu.

Stahl jsem program ProgDVB co jsi navrhl, s internetem vše funguje ale bez internetu nejde ani ň mám někde něco nastavit když ano je možné poradit kde? (v programu co jsi nabídl)

Pokud jsi ovladače instaloval (a ne jen stáhl), a při instalaci se neobjevila žádná chyba, jsou ovladače nainstalované. Nevím, co víc bys chtěl poznat.

Tuner nastavíš tak, že nejprve do něho zapojíš anténu pro příjem pozemního TV vysílání* (viz popis u produktu: "anténa je připojena standardním anténním konektorem, lze tedy snadno připojit na vaši stávající anténu") a pak naladíš stanice v nainstalovaném programu TotalMedia (viz obrázkový manuál).

Internet k tomu vůbec nepotřebuješ.

* Přibalená vnitřní anténa je pouze hračka, ale pokud bydlíš do 1 km od vysílače, tak bys na ni mohl aspoň něco chytit.