Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Facebooková stránka- karta instagram

Zdravím. Už na spoustě Facebookových stránek jsem viděl kartu "Instagram". Stále ale nemůžu přijít na to, jak ji k sobě na stránku vložím.

Kdyby někdo dokázal poradit, budu mu moc vděčný. Díky moc!

David

Instagramový účet samozřejmě propojený s Facebookem mám.

Nicméně jsem otázku myslel trošku jinak.

Pokud přijdeš na jakoukoliv stránku, vlevo pod profilovým obrázkem máš karty. (Příspěvky, To se mi líbí, informace, fotky, videa, obchod, ...)

A právě sem bych chtěl dostat kartu Instagram.