Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Instalace ovladačů grafické karty

Dobrý den, před 20 minutama jsem si přeinstaloval Windows. Opět na Windows 7 Proffesional 64bit.
Když jdu na stránky AMD a chci si stáhnout ovladače, jakákoliv verze, ať už ta nejnovější nebo nejstarší tak aplikace přestane pracovat viz. upgQ
Nějaké rady co s tím dělat. Děkuji

Dekuji za informaci.
A z toho co jsem vám napsal, by jste něco to udělat a odpovědět mohl ?
(psal jsem "zobrazit podrobnosti" né vyhledávat, nebo klikat na online vyhledávaní podpory, reinstalaci pomoci AMD CUU jste taky asi neudelal viďte ?)

- Ovladače pro vaší základní desku : http://driversdownloader.com/gigabyte-drivers/giga byte-ga-970a-ds3p-motherboard
(ale chipset vaši základní desky je již pod Windows 10 podporován nativně a výrobci ho ani na své stránky k některým modelům nenabízí při problémech kde HW není rozeznán, použijte vise odkaz pro ovladače předchozího OS)

U instalace jsem zadal že chci nainstalovat nový windows na disk C kde už původní windows byl. Vytvořila se mi složka windows.old a tu jsem následně pomocí vyčištění disku - vyčištění systémových souborů a poté "Předchozí instalace systému Windows" vymazal.