Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nemám dotaz: Aktualizace a nastavení ochrany osobních údajů

Zdar,
nekde jsem tu psal, ze se otcovi neaktualizovaly Windows 10 na Creator update dokud neco nepotvrdil. Nevim, kde to bylo, ale slibil jsem, ze dam vedet o co slo.

Takze musel vyplnit:

Aktualizace a nastavení ochrany osobních údajů

Potom se zacal stahovat Creator update a nainstaloval se. Ale po jeho nainstalovani byl zastupce

Aktualizace a nastavení ochrany osobních údajů

v nabidce Start a kdyz jsem ho smazal, tak po restartu tam byl znovu.

Musel jsem jit do registru systemu a smazat polozku:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Components\763943352B08F9A43B10EDE37347EFB1]
"9002F3925410B0544BAA60D334BF63C8"="22:\\Software\\Microsoft\\Internet Explorer\\Main\\FeatureControl\\FEATURE_BROWSER_EMULATION\\UNPUXHost.exe"

Po restartu OK a konecne se nic nezobrazuje.

A jeste ten zastupce predtim ukazoval na:

C:\Windows\System32\UNP\UNPUXHost.exe

---

Jinak zitra ho zkusim najit doma na pocitaci, jestli budu mit stejny problem, protoze ani ja nemam stale Creator Update na svem PC.

radíš bezpočet osmičkami v nicku, ale aby si mal po ruke vyladenú bitovú kópiu všetkých desín pripravené kedykoľvek k obnove na tvojej mašine, to asi neovládaš. Lebo by si nemudroval, ale smelo aktualizoval na 1703 Creator. V prípade nezdaru je tu image systémového oddielu s 1607AU naporúdzi pripravené.