Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktivace XP bez klíče

Dobrý den,
doma jsem našel starší počítač a od kamaráda dostal instalační CD s Windows XP Professional OEM. Chci to nainstalovat ale u CD není klíč, prý je ztracen. Zkoušel jsem různé klíče pro tuto verzi nalezené na internetu, ale žádný nefungoval. Jde to nějak obejít? Při instalaci to musím zadat, jinak mě to nepustí dál, zkoušel jsem to.

obísť to ide,originálna inštalačka umožňuje dokončiť inštaláciu aj bez zadania produktobvého kodu a používať inštaláciu 30 dní v eval verzii a zadať produktový kod a aktivovať neskôr,návody na nelegálne postupy na neoprávnené používanie softwaru tu ovšem neposkytujeme......

Ked to nechces kupovat tak si googli postupy, musis sa trochu snazit. Trebars jak predlzit 30dni, alebo co to je oem bios a podobne. Normalne je bud si to kupit, alebo to nepouzivat. Hrat sa da dnes aj na mobile, nemusis vyhadzovat peniaze za dnes uz nepouzitelny OS. A nechapem preco si to nenainstalis na 30dni.

Ked mas tie windows nainstalovane s tvojim legalnym klucom, tak si mozes ist do ovl.panely-system dole je aktivacia a tam si nakliknes ze aktivovat cez telefon, uvidis na obrazovke 100 cisel a pismen pod nimi okienka, tie tvoje 100 pismena a cisla nadiktujes do telefonu a ono ti to nadiktuje pismena a cisla co mas pisat do tych okienok.