Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyběhne tabulka wszndesktop

Dobrý den. Mám win 10 a všechny aktualizace. Systém je poměrně nedávno nainstalován asi půl roku kdy byl zakoupen nový PC. Poslední dobou mi po zapnutí počítače a najetí systému vyběhne následující tabulka : C:\users\rodina\roaming\app data\roaming\seznam.cz\bin\wszndesktop exe
Unable to start process 'szndesktop.exe default start' Error nr: 2 - Systém nemůže nalézt uvedený soubor.

-----
LightSpeed::UnableToStartProcessException::UnableT oStartProcessException(364): Exception: Unable to start process 'szndesktop.exe default start' Error nr: 2 - Systém nemůže nalézt uvedený soubor.
(class LightSpeed::UnableToStartProcessException, LightSpeed::UnableToStartProcessException::UnableT oStartProcessException)

Vůbec nevím co s tím mám dělat a proto bych se chtěl zde dotázat a poradit. Předem děkuji.
Změna kategorie, původně: Operační systémy
Změna předmětu, původně: Prosím o pomoc (karel)

loading...

Tak přes ovládací programy to nejde od seznamu nic odinstalovat rak jsem zkusiil ccleaner a dosáhl jsem toho, že sice ta uvodní tabulka se mi už neobkevuje, aqle nainstalované to je pořád : Mám tam dvě položky seznam instalátor u toho mi to píše když se toho chci zbavit systém nemůže nalézt uvedený soubor a seznam software tam mi vyjede při pokusu o odinstalaci tabulka pro tu lištičku na firefox, chrome a IE a když dám odinstalovat vše tak mi to odepře k tomu přístup... Ale děkuji za snahu pomoci...