Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chrome prohlížeč

Ahoj stáhnul jsem si prohlížeč Chrome, a když třeba stáhnu nějakou fotku a nebo něco tak se to stáhne, ale neotevře se ten soubor, prostě nejde to otevřít, když něco stáhnu třeba přes Maxthon tak tam vše funguje, může prosím někdo poradit? nerad bych měl chrome za jiný prohlížeč děkuji.

stáhnu nějakou fotku a nebo něco

A co to tedy udělá, když "to nejde" otevřít? Nějaká chybová hláška u toho není?
Jiné soubory fotek (nebo něčeho) otevřít (spustit) jdou? Nestáhl jsi třeba nějakého trojana?
Zkontroluj PC programy MBAM a AdwCleaner (nejlíp v nouzáku).

Nezměnil sis přiřazení programů k typu souboru? Neotevře se ta fotka ani tím způsobem, že klikneš na ikonu souboru pravým tl. myši - Otevřít v programu - dole pak Zvolit výchozí program (a zadat "ručně" cestu ke správné aplikaci)?