Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mrtvé Microsoft aplikace

Nazdar,
mám Windows 10 a nejdou mi spustit aplikace od MS (fotky, Microsoft store, budík, kalkulačka...)
Zkoušel jsem zapnout zpátky UAC a povolit zásadu "Režim schválení správce pro integrovaný účet správce" ale nic se nezměnilo a už si nevím rady, už jsem kvůli tomu problému po 3x reinstaloval Win ale problém se po čase objeví se to znova a znova...
Děkuji za rozumné odpovědi.

Skusil si uz ten windows nainstalovat a potom
- nevypinat UAC
- necistit to ziadnymi cleanermi
- nic do toho nevrtat
- neinstalovat ziadne antiviry
- vobec do nicoho nevrtat, ale absolutne vobec
?
Skus odinstalit antivir a restart. To nejde spustit sa prejavuje jak presne? Je nieco v event vieweri?