Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem telefon pro bratra okolo 8 tísíc

Dobrý den, ráda bych koupila bratrovi k narozeninam telefon okolo tech 8-8,5 tisíc.
V mobilech se vůbec nevyznám tak bych byla ráda za pomoc.
požadavky jsou dvě simky, velká baterka, dobrá navigace (hodně cestuje), a rád hraje na mobilu hry i takovy ty s brýlema (jak to vypada ze jste v te hre). Děkuji všem za rady

Pro mě třeba jsou ty telefony v této kategorii všechny skvělé. A dokážu si představit, že pro bratra nebudou.

Pokud máte poblíž nějaký dobrý obchod nebo výdejní místo eshopu, který bratr "uznává", skoro bych raději tentokrát zakoupil dárkový poukaz a k tomu třeba čokoládový mobil s poznámkou "poukaz vyměň za opravdický telefon".
Bratr si k tomu třeba ještě tisícovku přihodí, koupí si něco, co považuje za doteď pro něj nedosažitelné "dělo" a spokojeni budou všichni. Kór jestli hraje 3D hry s brýlema a mobilem - tam bude rád, že si bude moct koupit co nejvýkonnější procesor a co nejjemnější displej, i za cenu třeba snížené ergonomie zbytku.

Vnímání toho, co je a co není dobré, se liší člověk od člověka - můžou to být klidně oba znalí a zkušení lidé, prostě mají ale jiné preference a zkušenosti.

edit: Jestli si k narozeninám dáváte dary za takové peníze, tak mě prosím adoptujte. :)