Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Grafika Gigabyte 8600GT k Intel Core i3-2100

Zdravím,

mám dotaz na zkušenější jestli má smysl do tohoto PC:

Typ CPU DualCore Intel Core i3-2100, 3100 MHz (31 x 100)
Název základní desky Asus P8H61-M LE (1 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR3 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN)
Čipová sada základní desky Intel Cougar Point H61, Intel Sandy Bridge
Pracovní paměť 3798 MB (DDR3-1333 DDR3 SDRAM)
Systém W10 64bit

přidat tuhle grafiku:

Gigabyte 8600GT 256MB DDR3 GV-NX86T256H

Grafika mi zbyde z PC, který už je odepsaný, tak si říkám, že bych jí využil, ale nevím jestli to má smysl.

Za odpovědi předem díky.
Jura

I tobě díky za radu, ale novou GK do toho kupovat nebudu. PC bude používat otec a na brouzdání po netu a přehrávání online rádia mu to bude stačit. Tamta GK mi zbyde z původního PC, které se odporoučelo, tak jsem si říkal, že bych jí využil, pokud by to mělo smysl.