Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladač grafiky

Dobrý den
Počítač Dell optiplex 330 Windows XP Profesionál 32 bit.Intel(R) G33/G31 Express Chipset Family.Grafika je integrovaná na procesoru.Vše funguje jen videa se trošku trhají.Prosím doporučte mi ovladač prosím link děkuji.

Najprv si skontroluj v ctrl alt del spravca procesov ze nevytazuje windows update (svchost) CPU na 100% alebo 50%, ak ano tak vypni windows update a restart.

Odinstaluj antiviry vsetky a podobne brzdy a restart.

Ovladace mas dobre, neviem co tam chces na tom mat novsie. Mozes si ich skusit preinstalovat https://downloadcenter.intel.com/download/18775/In tel-Graphics-Media-Accelerator-Driver-for-Windows- XP-zip-
predtym nainstaluj chipset ovladac
https://downloadcenter.intel.com/download/10884/In tel-Chipset-Device-Software-for-Discontinued-Intel -Desktop-Boards?product=50375
alebo z webu tvojej dosky

To trhání je způsobeno nejspíš tím, že nestíhá integrovaná grafická karta, a to ovladače nevytrhnou. Kromě rady "kup si nový PC" lze jedině doporučit dedikovanou grafickou kartu (deska podporuje PCI-e), akorát je otázka, jestli je to desktop, nebo minitower (dělaly se obě verze). Do desktopu pak jedině nějakou nízkoprofilovou… Nicméně je otázka, kolik chceš investovat, a jestli seženeš kartu, která bude mít ovladače pro WIN XP (takže asi nějakoz bazarovou).