Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Žádný obraz na monitoru

Zdravím, včera jsem si pořídil nové komponenty, vše dal dohromady a zapojil všechno co se má. Problém je v tom, že když pc zapnu, monitor se netvari jako že by tam nějaká grafická karta byla, prostě nevysílá žádný signál. Při zapnutí je slyšet bootovani disku, takže podle mě bude problém někde jinde. Napadl mě zdroj, který má sice 550w ale mám ho už 7 let a je to značka Evolveo která jak jsem četl nemá moc pozitivní hodnocení. Problém je v tom, že pokud by se jednalo o zdroj, musel bych koupit nový a nemám při tom 100% šanci že to bude zrovna zdrojem.
Jedná o komponenty:
Intel core i5 7400
Geforce gtx 1050ti 4g
Msi b150a gaming pro
8 Gb ram DDR4
ještě jsem zkusil tam vrátit starou grafickou kartu gts 450 ale stejný problém, monitor se tváří jako nic.

Takže, sehnal jsem si procesor 6 generace, spustil počítač, stáhnul si nejnovější update BIOSu, restartoval a dostal se do BIOSu kde jsem dal aktualizace z Flash disku. Aktualizace proběhla, monitor zčernal a 10 minut nic. Tak jsem ho vypnul, počítač znovu naběhl už s novou verzí BIOSu. Dal jsem tam tedy nový procesor i5 s Kaby Lake a zapnul jsem ho, ale jediný co se stalo bylo, že se na vteřinu roztočili větráky + rozsvítila deska s kartou a 2 vteřiny nic. Poté seto opakovalo pořád dokola.
Teď mám zase ve skříny staré komponenty na stejný zdroj a uplně v pohodě, takže to zdrojem pravděpodobně nebude.
Nějaké nápady?

To zatuhnutí na konci aktualizace BIOSu není normální. Zkusil bych tu aktualizaci nechat proběhnout ještě jednou a rozhodně v minimální kofiguraci.
Deska + 6gen.CPU + 1xRAM + zdroj.
Jinak s tím novým CPU bych zkusil CLEAR CMOS, protože je možné, že v SETUPu zůstalo nastavené něco, s čím si to nerozumí.

je slyšet bootovani disku

tym nazyvas co, a preco si myslis ze disk k tomu zvuku potrebuje fungujuce PC?
Numlock klavesa meni LED? Ak ano tak vtedy vies ze PC funguje (ta LED totiz bez fungujuceho PC (CPU&doska&ram) nezmeni stav po stalceni numlock klavesy)