Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nemůžu najít chlazení

Dobry den ja sem si koupil pocitac a je tam tahle zakladni deska MSI A68HM-P33 V2, FM2+, AMD A68H, 2xDDR3, 4xSATA3, 2xUSB3.0, 2xUSB2.0, 2xPCI-e, 1xPCI, PS/2, audio ale nemohu najit zadne chlazeni muzete mi prasim poradit mockrat dekuji
Změna kategorie, původně: PC sestavy
Změna tupého předmětu, původně: poradit (karel)

Jeden z nejnešťastněji zvolených nadpisů - nicméně informace relativně k ničemu, dokud nesdělíš, kde je problém. Nějak nechápu, co myslíš pojmem "chlazení". Jestli to má být chladič procesoru, tak to bývá ta největší "kostka hliníku" v horní polovině desky (při pohledu do PC), a pokud znáš název desky, tak snad není problém si ji najít přes google a porovnat, jestli to vypadá stejně v reálu, jako na obrázku…

Takže z příspěvků jsem vydedukoval, že asi hledáš výkonnější chladič na procesor, že? Tak hledej chladiče CPU, kompatibilní s paticí FM2 ;-). Dobré je sledovat, kolik ztrátového tepla je schopen ten který chladič odvést, ne každý prodejce to uvádí (asi budeš muset trošku googlit ;-) ).