Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová grafika

Zdravím poradno, už nějakou dobu jsem diskutoval o koupi nové grafiky na jiných poradnách, jestli bude fungovat a vše sedět a tak dále, každopádně bych se chtěl ujistit ještě zde (přeci to není jen levná záležitost). Hodlám si koupit tuto grafiku : https://www.czc.cz/msi-geforce-gtx-1060-armor-6g-o cv1-6gb-gddr5/200026/produkt
Chtěl bych vědět jestli půjde k mé základní desce, napájí se 8 pinem, což je v pořádku a minimálně W u zdroje musí být 400, jediný co nesedí je, že moje deska má 1 x PCIe 2.0 x16, ale grafika specifikaci pro PCIe 3.0 x16 (prý je zpětně kompatibilní, takže by to fungovat mělo)
Naposled bych chtěl vědět jestli půjdou tyto ramky k mé základní desce, které hodlám kupovat též : https://www.alza.cz/kingston-16gb-kit-ddr3-1866mhz -cl10-hyperx-fury-black-series-d1147692.htm?catid= 18842853

Moje sestava nyní :
Základní deska - Asus P8P67
Grafika - AMD Radeon HD 7950
Ramky - Kingston 2x 2GB DDR3
Zdroj - Seasonic 500 W
Procesor - Intel core i5-2500 3.30 GHz

Nabídl bych ti GK ASUS GeForce GTX 1060 ROG STRIX-GTX1060-O6G-GAMING, 6GB GDDR5
https://www.czc.cz/asus-geforce-gtx-1060-rog-strix -gtx1060-o6g-gaming-6gb-gddr5/195124/produkt
Koupená 3.5.2017,protože mojí původní grafiku,GIGABYTE GTX 970 OC, 4GB DDR5 jsem dal na reklamaci.
Zakoupil jsem výše nabízenou GK,ale k mé smůle,mi původní GTX 970 za osmnáct dní opravili.
Takže nabízená karta běžela v mém PC právě těch pár dní.
Je velice tichá,má menší spotřebu než 970tka a prakticky stejný výkon.
Chtěl bych za ní na 7 500.-ká.Kompletní balení,včetně dokladu o koupi.
mobil 721796754

Děkuji za nabídku, ale bohužel jsem omezen ve velikosti karty, kvůli mé malé skříni. Tato karta by se mi do skříně bohužel nevešla, už jen proto, že je skoro o 30 mm delší než moje stará a už z tou jsem měl problémy se zapojováním, takže bych musel koupit novou skříň, ale finančně nyní nemůžu s tou grafickou kartou přes 8000 kč.