Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem priehrevanie monitoru?

neviete prosim vas poradit?
v podstate cele dni mi teraz bezi comp( a budem cele leto- robim diplomovku), je desne teplo, este k tomu ho mam v najteplesej miestnosti bytu( sam sa pri tukani potim jak keby som hral futbal heh). ked mi uz comp dlhsie bezi zacne akoby piskat v monitore.ked ho vypnem na po hodinku a ochladi sa, uz to nerobi,ale ked sa zohreje zase to zacne. neviete cim to je? moze to byt tym teplom? a je dobre nejak comp v takychto teplach chladit? napr. nejakym stolovym ventilatorom,alebo cim.
dik

no ja som sa k tomu nastaveniu frekvencii monitora nejak dostal( ta cesta co si mi napisal nebola presna, tak som zaimprovizoval a hadam som sa dostal k cielu , ktory si mal na mysli ;-). mam inak Windows xp) a tam som mal frekvenciu nastavenu na 60. 100 som nemal dokonca ani v ponuke. Tak by sa zisiel asi kupit ten ventilator,co?
a diky za rady.