Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní sluchátka, lze i volat?

Ahoj všem, jen takový trošku tupý dotaz. Pokud si koupím sluchátka, nějaká herní s mikrofonem, běžně užívána pro online gaming... Lze s tím po strceni do Jacka na klasickým mobilu také volat? Prostě mít zvuk jen do sluchátek a zvuk přes nastavitelnýikrofon, že bude mobil dle délky kabelu třeba někde daleko... Díky, trošku jsem zacyklenej v tom, jestli k tomu není třeba na sluchátkách nějaká funkce, či extra výbava. Díky za komentář

Sluchátka k PC mají obvykle dva jacky, jeden pro zvuk, druhej pro mikrofon.
Sluchátka s mikrofonem do mobilu mají jeden jack, ale 4 kontaktní.
Takže tvoje myšlenka by mohla být realizovatelná přes redukci, ale vůbec si tím nejsem jist, tedy hlavně mikrofonem.

Chtěl jsem vést hovor, kdy jsem měl v úmyslu co nejlepší audio přenos, kvalita a komfort. Pohodlné nasazení, jen ať to není pecka v podobě běžných sluchátek u mobilu, ale něco co se dobře nese, odtlumi od okolí a tak v pohodě poměr cena výkon. Asi blbej nápad, podívám se přímo na něco pro mobil. Původní zamysl byl vzít dvě mouchy jednou ranou, udělat si radost příslušenstvím pro PC, a jen to použít na ten hovor přes mobil.