Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Uložení mapy z flash playeru

Dokázal by prosím někdo uložit mapu, která je zobrazena ve flash playeru?
Určitě to nějak jde, protože z mapového webu (horská služba Chorvatska) jsem nějaké uložené mapy objevil, ale bohužel ne tu, kterou bych potřeboval:
biokovo

Problém je vyřešen. Mapu jsem nakonec získal takto:
Pomocí VBA jsem vygeneroval HTML soubor, který ze všech dílků (celkem 1850) poskládá kompletní mapu (případně libovolně definovanou výseč). Výstup lze zobrazit v libovolném prohlížeči. Potom už je možné mapu běžným způsobem vytisknout, nebo uložit do PDF. Je to možná poněkud krkolomné ,ale funkční. Díky za nástin řešení, resp. nalezení odkazu se zdrojovými soubory.