Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Padání na plochu při hraní her

Dobrý den, chtěl bych se zeptat.
Když hraju GTA San Andreas, tak během hry mi hra spadne na plochu ale pořád je spuštěná. Stačí pak jen na hlavním panelu kliknout na panel s tou hrou a mohu hrát. Jenomže, když mi ta hra spadne po několikáté, tak se začne hodně sekat a pak se úplně vypne. Ale nenapíše to žádnou chybu. Prosím, poraďte mi. Tohle mi to dělá i u dalších her.
Sestava mého pc: AMD Athlon(tm)XP 2500+, zákl. deska AMD Athlon XP-A, grafická karta NVIDIA GeForce4 Ti 4200 (128 MB)

Jo a teď se mi stalo, že se mi to minimalizovalo ale pořád jsem ovládal auto, jenomže jsem viděl na obrazovce plochu a myš v levém horním rohu a jak jsem s ní chtěl někam pohnout, tak se tak jakoby zasekávala a nikam jsem s ní pohnout nemohl.