Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem na notebooku se seká kurzor myši

Dobrý den, mám takovy problém u notebooku HP se mi seká kurzor myši myslel jsem si, že to bude nějaky vir a nebo to bude tím že to je win 8 tak jsem se rozhodl to přeinstalovat na win7 ale i v instalaci se kurzor sekal tak jsem si řikal že to neni možny a pak když jsem vše přeinstaloval tak se kurzor seká stále dál, ale zvláštní je že při startu počitače asi 5 sekund vše jede plynule a pak se začne sekat přijde mi to že to je nějaký proces který tohle vše dělá ale nejsem si jist nevíte někdo co s tím? díky.

Mal si obnovit W8 od vyrobcu z recovery oddielu, a ne instalovat tam svoje vlastne tvorby. F11 po zapnuti ak si to este neznicil.
Do biosu skus load defaults a save&exit.
Skusit vybrat baterku aj nabijacku na minutu. Moze tam EC vkuse robit SCI. Skusit to bez baterky.
Skontrolovat si teploty CPU napr. v speedfan alebo coretemp apod.
Ked to nefunguje spravne ani v instalatore, tak to je vadne, ne?