Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem se zvukem na notasu

Dobry den z niceho nic mi prestal fungovat zvuk na jakemkoliv prehravaci pri prehravani hudby nebo videa?na youtube,hry,systemove zvuky funguji bez problemu pouze prehravace jsou hluche.Aktualizoval jsem realtek ovladac na starsi i na nejnovejsi verzi nic nepomohlo?Mam w10 64 bit muze nekdo pomoci co s tim?Predem dekuji

Prehravace maju tiez posuvnik hlasitosti, tak si ho posun. Alebo su osobitne v mixeri vpravo dole pravy klik na repracik, alebo mas blbo nastavene prehravacie zriadenie v ovl.panely zvuky, alebo prehravas film vo formate ku ktoremu nemas audiokodek.