Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový pevný disk

Zdravím,
Pomohli byste mi prosím s výběrem pevného disku? Starý disk mi odešel do věčných lovišť a já se bojím ho vybírat sám, jelikož jsem ve vybíráni opravdu zbrklý :). Limit ceny je +- 2000,-.
Děkuju moc :)

Ps: Připsali byste ještě k tomu proč zrovna ten disk? Rád bych se dozvěděl nějaké info, které se mi bude v budoucnu hodit (v mém oboru).

Podstatna informace, jestli disk do pocitace nebo do notebooku?

Pak taky jakou odhadujes, ze potrebujes velikost disku?

A dulezite je take, zda na disku pobezi operacni system nebo se jedna jen o datovy disk s tvymi uzivatelskymi daty?

Pardon je večer a já jsem dnes už fakt mrtvý... mělo mě to napadnout.
Disk je do stolního pc a řekl bych, že 2,5".
Budu tam mit vse spolecne s OS jako teď. Nemám finance (dobře, možná je to tak, že se mi nechcou vyhazovat prachy :D) na SSD.