Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejdou USB řadiče

Dobry den. Už si nevím rady. Přestala mi fungovat myš. Nejdou usb řadiče. Zkoušel jsem vše co se tyka usb ve správci zarizeni odinstalovat. Restartoval jsem pc. Když to naběhlo tak jde jen kořenový rozbocovac usb. Ale radiče usb nejdou. Je tam u nich vykřicnik s tim že jsou zastarale. Tak jsem kliknul aby se aktualizovali tak se nic nestalolo. Našel jsem si teda ovladače přimo podle zakl. desky.. Instalace proběhla uspešne ale furt to pise ten vykricnik u řadiču usb. Ale kořenovy rozbocovac jde + ješte jde intel family USB2 enhanced host controler -27cc. Poradí někdo? Děkuju
Změna předmětu, původně: RADIČE USB (karel)

Tak jsem dal obnovení systemu a nezdařilo se. Nastroj obnoveni systemu selhal při obnovení adresáře z bodu obnovení. Zdroj : appxstaping
Cíl: %programfiles%\windowsapps
Během obnovení systemu doslo k chybe . (0×80070091)
Tohle mi to ukazalo když se pak zapnul pc.

Ak tam mas nejake antiviry tak ich odinstaluj a restart a potom skusaj trebars bod obnoveni.
Pripadne si to odvir (MBAM, eset online scanner), a potom skus bod obnovy.
Tovarni nastaveni neexistuje, tie windows nikdy neboli v tovarne.
Ovladace instalujes nespravne, ked nefunguju. Nevieme co si odkial instaloval a preco.
Ked su tie windows rozosrate tak si ich mozes nainstalit uplne nanovo z instalacky, instalacka je na webe MS. Predpoklad je ze mas nejaku licenciu na nejake windows a ze to bolo upgradnute z nich.

To je uplne rozesrany. ty chipsety sli nainstalovat jen kdyz sem ze spravce odstranil vse usb. a stejne to v tom spravci nevidim kdyz se nainstalovalo. A ty usb 3.0 nesli ze pocitac nesplnuje minimalni pozadavky pro instalaci softwaru. S tim pocitacem nejde vubec nic. Uz jsem bezmocnej

intel G31 nemá usb3.0 porty,oficiálna podpora iG31 čipsetu skončila s príchodom win vista SP2,už vo win7 sa inf ovládače museli inštalovať v mode kompatibility so starším win,inak sa nenainštalovali korektne kvôli zastaranému a už nepodporovanému SMbus a iAMT kontroléru...doporučujem reinštalovať intel inf driver v mode kompatibility so staršími windows a spustiť inštaláciu s parametrami -p -A -USB2 pokial je inštalačný súbor intel inf ovládačov v exe súbore....