Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta

Ahoj,
vybral jsem si GPU s cenou a paramterty mi vyhovujícími, ale nikde není skladem a v TS Bohemii říkali navíc, že to je jakoby ta karta ani ,,neexistovala" (proč ji teda mají zařazenou v prodeji netuším...). Karta je to tato: https://graficke-karty.heureka.cz/msi-radeon-rx-57 0-armor-4g-oc/specifikace/#section
A má otázka zní, našla by se nějaká v podobné cenové relaci (cca do 5 700 Kč) a s co nejstejnějšími parametry? Důraz kladen na frekvenci jádra (1200+), šířka sběrnice (192+), frekvence paměti (7000+), velikost paměti (3GB+). Podsvícení, barva a podobné blbosti nehrají roli.
Díky moc všem :-)

Jenze zoufali tezari uz rozebrali i GTX1060/3, GTX1060/6 i GTX1070. Zbyva par karet jejich cena sla az o 2.000Kc nahoru. Nicmene NVidia ma cipy v zasobe a vyrobci by meli poslat dalsi karty do CR do 14 dnu az do mesice (MSI nejdele). Ovsem ty mozna budou rozebrany v predobjednavkach, takze kdo ted kupuje grafiku, tak rozhodne necekat, ale holt to vyjde draho. Ocekavani je, ze tezarska manie by mohla skoncit do 3 mesicu a nasledne vrhnou tezari ojete karty na trh, cimz budou muset zlevnit i obchodnici s novyma kartama. Je docela mozne, ze lidi co budou kupovat na podzim, tak usetri nekolik tisic podle karty.