Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Microsoft Windows Vista ...Instalace ...Co mám dělat...

Dobrý den ...tak zase já:))

Stáhl jsem si Windows Vista a odzipoval a mám tam tyto soubory :

Vista.vhd

a

Vista.vmc

Potom tak je internetová adresa ...a ještě Word dokument...

A jak mám vlastně windows vista nainstalovat !!???

PS:Vytvořil sem virtuální mechaniku a CD nejde otevřít ...Nastavil sem v BIOSU místo hardisk CD taky nic...Tak já nevím ...
Lock. Dokážeš dělat i něco jiného, než krást software? Bééé.
odemčeno (karel)

Tak když je to funkční úplně normální vista jako každá jiná v obchodě tak jak to mám asi udělat aby sem jí měl...
První mi řeknete že to de jenom na Virtual PC a potom tady napíšeš že to je funkční vista tak komu mám kurna veřit ...!!! Si ze mě děláte srandu...Je mi 11 upozorňuju ...

Je to funkcni Vista, ale pro prostredi Virtual PC.

Tzn. pro tento HW:

-Virtual PC emulates a 32-bit Intel Pentium processor
-Intel 440BX chipset
-standard SVGA VESA graphics card (S3 Trio 64 PCI with 4 - 16 MByte Video RAM)
-BIOS from American Megatrends (AMI)
-Creative Labs Sound Blaster 16 PnP
-Ethernet network card DEC 21041 (DEC 21140 in newer versions)

Je to vlastne to same, jako by jsi si dal na disk kopii Visty z jine HW konfigurace. (Neni to instalacka).

btw, mně když bylo 11, tak jsem se učil programovat podle vysokoškolských skript a německy psané příručky k počítači.. prostě tehdy nic jiného nebylo. Proto mám jistý odpor k lidem, kteří v dnešní době plné informací (které se přímo podbízejí "přečti si mě") čekají, až jim to někdo předžvýká. Takhle ten kapitalismus nevybudujeme... :-D