Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký convertor převod z doc do pdf

Prosím poradil by mi někdo nějaký opravdu dobrý, kvalitní online convertor, který zvládá převod souborů doc s češtinou do pdf opravdu skvěle. Toto potřebuji, protože používám starý Word, který nemá možnost uložit jako pdf jako nové verze Wordů. Jednou jsem našel opravdu dobrou webovou stránku s convertorem do pdf, bohužel jsem jí zapomněl, která mi to převedla do pdf a nejspíš použila aplikaci word2016 protože to mám ve vlastnostech u položky Producent: Word2016.

Neznáte prosím někdo takovouhle stránku, která používá Producenta Word2016?

Mozno bude lepsie ked si zozenies pdf konvertor co emuluje tlaciaren a vytlacis to, ptz format doc neni kompatibilny ani s microsoftom.
(alebo skus open office apod, tam mas export a predtym vidis ze ci vsetko je spravne ked otvoris ten s nicim nekompatibilny .nekompartibilmicrosoftdoc format)
Webstranky nepoznam.

My se ale nebavime o ODT, ale o tom, ze nějaký 3rd party soft (v tomto případě Open Office) neotevře DOC.
Jinak se bavíme o Office 2003 a v té době neexistoval žádný standard ve formě ODF nebo ODT, takže ani nebylo do dodržovat.
Pro office byl pak následně vydán compatibility pack, který s ODF a ODT uměl pracovat.