Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přimomínka pro karla a vůbec pro celou PC poradnu

Prominte za zakládání důležitého/zbytečného vlákna ...

Lock. Dokážeš dělat i něco jiného, než řešit, že kradené věci neumíš používat? Bééé. (karel)

A jak ti mám asi odpovědět když mí zamkneš článek ??3-[
Mimochodem nevím jestli je to kradené stáhl jsem to z oficiálních stránek ...

Pro poradnu

Já myslel že pc poradna by měli být k lidem ochotná a taky ochotně poradit ...Ono to pak moc není pc poradna ...Ale z menší části omezená pc poradna s omezenými právy na příspěvky

Toť vše ...Toto sou - této poradny ...o žádných velkých + nevím ...Bohužel

Myslím se že to zase smažeš jako u mě skoro vždy ...A zato nemůžu že PC tolik nerozumim ...SEm děco tak to proboha pochopte

Odemykám. Opravdu mě nenapadlo, že používáš něco legálního, za což se omlouvám.
Ale třeba jsem byl ovlivněn tímhle:

Tak a je tu Internet Explorer 7 v češtině jenže na to potřebujete legální kopii Windowsu a asi nikdo z vás nemá co?? No já tady mám crack kterej stačí nainstalovat, restartovat PC a je to Aktualizace stahovat můžete a nic se nestane takže dá se říc že Windows budete mít zcela Legální!!!

Možná by nebylo špatné, si ta pravidla přečíst. Pak už by záleželo pouze na tobě, zda bys je respektoval a nic se nemaže, nebo je měl na háku a to se pak mažou (třeba ty "pirátské") a je zbytečné se rozčilovat. Pirátské věci se tu nikdy řešit nebudou.