Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zjistit velikost microsd karty

Dobrý den, můžu poprosit a nějaký program, co se dá stáhnout na obchod play, aby mi zjistil skutečnou velikost paměťovky v telefonu....koupila jsem si ji z číny...ano, ukamenujte mě...ale chtěla jsem to zkusit.... a nejak se mi to nezdá. Včera jsem si tam kopírovala hudbu a fotky....fotky ok. Ale hudba mi některá nešla přehrát, nejdřív šla, pak nešla...tak jsem to smazala a stahovala néééé všechny najednou ale třeba po pěti písničkách...a to zatím šlo. Uvidíme až dostahnu zbytek...no nic, jen kdyby nejaký ten programek jste mi poradili....dekuji moc

kašli na nějaký" "obchod, třžiště, market, stóre", tam jsou polofunkční aplikace. Lepší je prostě ji dát do počítače. zkusit gparted, gnome-disks, nebo Správce disků a oddílů (diskmgmt.msc) v windows.
to ukáže reportovanou kapacitu. Ale i tak je směrodatný "test zaplněním" - zapíšeš nji celou daty https://www.raymond.cc/blog/test-and-detect-fake-or-counterfeit-usb-flash-drives-bought-from-ebay-with-h2testw/