Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ztmavování displeje+vypínání netbooku

Zdravím, potřeboval bych poradit se ztmavováním displeje. Min. doba na ztmavení displeje je 1 minuta, ale já bych potřeboval, aby se ta obrazovka ztmavila v řádu sekund, nejlépe třeba 21 sekund by mi sedělo. Dá se to nějak nastavit? Popř. kde a jak?
A taky bych potřeboval pomoct s tím, že se mi při práci v určité aplikaci cca po 36 minutách aplikace bez nějakého zásahu či upozornění vypne a taktéž vypne i můj netbook. Po opětovném zapnutí zase jede, ale po dalších 36 minutách zase... neví někdo co s tím? Prvně jsem myslel, že by mi to někdo mohl vypínat přes internet, tak jsem zakázal připojování k wi-fi, ale stále se to vypíná.
Díky moc za pomoc a přeji všem krásný zbytek víkendu. :)

1.)Pokud je minimální doba v neznámé aplikaci nebo systému 1 minuta, tak méně jako minimum těžko nastavíte.
2.)Jedna z možností je, že určitá neznáma aplikace má nastaveno, že má vypnout za 36 minut. Také je možnost "zavšivení" systému.
Bez bližších údajů pomůže možná rádce s křišťálovou koulí.
Přeji hezký den

Systém určitě není zavšiven, protože jediné, co jsem na něj instaloval, byla ona aplikace. Bližší údaje asi neposkytnu, prostě spustím aplikaci, potřebuju v ní pracovat dejme tomu hodinu a půl a po 36 minutách se najednou vypne a s ní i počítač. Zvláštní, že u jiných zařízení to funguje i přes 36 minut. Kde bych mohl nastavit, za jakou dobu se ta aplikace má vypnout, prosím?