Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skype ikonky online/offline stav

Nemohu se dopátrat, jak se mění signalizace stavu při kompletním vypnutí Skype na pc. Online zelená se změní na žlutou po chvíli. Mě zajímá ale ta bílá, prázdná ikonka. Za jak dlouho se změní ze žluté/pryč na bílou/offline?
díky za radu
Petr

Prelúskal som aj Skype komunitu - toto sa dá nastaviť jedine v Skype Bussiness verzii.
V bežnej desktop/mobile verzii takáto možnosť neexistuje.
Prepínanie do "off-line" stavu sa udeje ukončením aplikácie Skype, resp. prechodom do Sleep/Hibernate stavu. Po prechode z týchto stavov sa Skype automaticky nastaví na predchádzajúci stav (pred uspaním, hibernáciou).