Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje DirectX

Nefunguje mi DIrectX 9.0c a nejde spustit žádná 3D hra i přesto že před týdnem to fungovalo a na počítači se neprováděli žádné změny.
Zkoušel jsem toto ale nic nefungovalo:
1)Start - Spustit - dxdiag.exe
2)Stáhnout DirectX a nainstalovat
3)Stáhnout ovladač grafické karty NVIDIA OMEGA DRIVERS
4)Aktualizovat Javu

Předem děkuji za odpovědi.

ano, a moze rovno reinstalovat cely OS.
ziadny directx uninstall netreba robit. nikdy. nikde. rozoserie to system.

Nefunguje mi DIrectX 9.0c a nejde spustit žádná 3D hra

deje sa presne co?

i přesto že před týdnem to fungovalo a na počítači se neprováděli žádné změny.

same sa nic nepokazi. takze netaraj.

1)Start - Spustit - dxdiag.exe

stalo sa presne co?

2)Stáhnout DirectX a nainstalovat

stalo sa presne co?

3)Stáhnout ovladač grafické karty NVIDIA OMEGA DRIVERS

naco? tahaj normalne ovladace od nvidie, nie nejake omegy

4)Aktualizovat Javu

toto nema s directx nic spolocne

Po rozkliknutí hry to píše Failed to initalize rendering device.Check if your graphic card supports DirectX 9.0c.
Mám Windows XP a nefunguje žádná 3D hra ani hry jako Doom 2 nefungují.Pomohlo by nainstalování novější verze Windows(7,8,9)?

V prvom rade by bodlo nainstalit spravne ovladace grafiky. A uvedomit si ze ci ta grafika vobec je na hry.

Co sa tyka balika DX9.0c (da sa stiahnut u microsoft) tak ten sa najprv len rozbali a potom treba spustit nejaky setup zo zlozky kam sa rozbalil. V dxdiag vidis jake mas DX a ci si DX9.0c nainstalil.

Verze:Direct X 9.0c(4.09.0000.0904)
V Zobrazení to píše:
1)Systém použivá obecný ovladač videa.Nainstalujte ovladač videa od výrobce hardwaru.
2)Správnou funkci rozhraní DirectDraw vyzkoušíte klepnutí na tlačítko test Rozhraní DirectDraw
3)Funkce rozhraní Direct3D není k dispozici.Ověřte u výrobce hardwaru, zda se jedná o konečnou verzi ovladače.