Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook HP 15-ba062nc

Dobrý večer, pořizujeme notebook. Zvažujeme tento: hp-15-ba0
Nenašla jsem moc recenzí uživatelů a když už náhodou nějaké, tak dost rozdílné (ohledně hlučnosti, zvuku, zasekávání).
Budeme ho používat na internet, fotky, filmy, děti na nenáročné hry.
Je to dobrá volba? Děkuji.

:-) Kamarád. NB má být hlavně na internet, fotky, filmy. Ty hry opravdu jen obyčejné pro děti, žádné náročné novinky. Které NB neschroupne, hrát nebudou. :-)
Můžete, prosím, doporučit nějaký konkrétní DELL nebo jiný? Rádi bychom se vešli do 15000+-. Další požadavky jsou 15,6" matný full hd display, DVD-RW. Díky moc.